ZVEZDA SE MUČILA SA DRUGOLIGAŠEM: Crveno-beli u završnici slomili Hloraklu i slavili u prvom kontrolnom meču na Kipru

prijateljski meč

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad Akritas Hlorakalom sa 3:2 (1:2) u prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama na Kipru.

Crveno-beli su poveli u osmom minutu golom Aleksandra Kataija iz penala, a onda se usledila serija promašaja beogradskog tima koji je kažnjen u 34. minutu kada je Fratea postigao pogodak za izjednačenje. Preokret domaćoj ekipi doneo je Tijerno tri minuta kasnije, a kiparski drugoligaš je osokoljen dešavanjima na terenu nastavio na muči crveno-bele.

Zvezda je do izjednačenja stigla u 60. minutu susreta golom Stefana Mitrovića, dok je nastavak igre doneo sijaset šansi na obe strane, ali je rezultat ostao nepromenjen do 89. minuta kada je mrežu zatresao Knežević.

Crvena zvezda će odigrati još četiri utakmice na Kipru. Za sada se ne znaju imena svih rivala, pošto se tražiti protivnik koji će poslužiti Vladanu Milojeviću kao generalna proba za kraj ovog dela sezona.

Crvena zvezda: Glazer - Nikolić, Spajić, Dragović, Radojević - Stamenić, Kanga, Lučić, Katai, Olajinka - Ndiaje.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju danas od 16.00 časova prvu utakmicu na pripremama na Kipru, a protivnik je domaći niželigaš Akritas Hloraka.

Direktan prenos meča možete da pratite na našem portalu.

Narednu utakmicu crveno-beli igraju za Svetog Jovana u subotu 20. januara protiv mađarskog Zalaegersega.

Potom slede dueli protiv Spartaka iz Subotice (24. januar) i lučanske Mladosti (28. januar).

Generalna proba je 1. februara, pominje se meč protiv jermenskog Ararata, mada još nije zvanično potvrđen od strane kluba.