JOVIĆ I SAMARDŽIĆ ZABLISTALI: Fantastičan PREOKRET Milana u finišu za tri boda u Udinama (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Milana slavili su u gostima nad Udinezeom sa 3:2 (1:1) u meču 21. kola Serije A.

Vodeći gol za Milan postigao je Ruben Loftus Čik u 31. minutu, da bi srpski fudbaler Lazar Samardžić u 42. poravnao rezultat.

Sjajnim golom sa više od 18 metara matirao je golmana Milana Majka Manjana, koji je neki minut ranije u znak protesta napustio teren.

Toven je domaće opet u vođstvo doveo u 62. minutu, a srpski fudbaler Luka Jović u igru je ušao u 75. minutu, a u 83. postigao je gol za 2:2.