VLAHOVIĆ VODI JUVENTUS KA SKUDETU: Stara dama novi LIDER, Dušan Silni dvostruki strelac protiv Lećea! VIDEO

Serija A

Fudbaleri Juventusa savladali su Leće na gostovanju rezultatom 3:0 u utakmici 21. kola Serija A.

Juventus je posle ovog meča preuzeom lidersko mesto na tabeli sa 52 boda, bodom i utakmicom više od Intera.

Fudbaleri Lečea nastavili su niz bez pobede, a posle osmog poraza zauzimaju 14. mesto na tabeli sa 21 bodom.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović otvorio je na spektakularan način novu 2024. godinu.

Sa dva gola je predvodio Juventus u pobedi protiv Sasuola prošle nedelje i tako zadržao "Staru damu" u trci sa Interom za titulu.

Večeras je bivši napadač Partizana ponovio taj učinak. Postigao je svoj deseti gol u sezoni, pošto je doveo Juventus u vođstvo u Lećeu u 59. minutu. Samo devet minuta kasnije postigao je i drugi gol na meču, odnosno 11. u prvenstvu.

Treći pogodak za Juventus postigao je Bremer u 85. minutu.

Juventus ima trenutno dva boda manje od "neroazura" i svaka pobeda je veoma bitna u trci za Skudeto.