OVAKAV MEČ DUGO NIJE VIĐEN: Barselona od 0:2 do 3:2, a onda Viljareal dao tri gola u zaustavnom vremenu

Spektakl

Spektakularan meč odigrali su Barselona i Viljareal u 21. kolu La Lige.

Viljareal je kao gost slavio u Barseloni sa 5:3.

Gosti su poveli u finišu prvog poluvremena golom Morena u 41. minutu. Vođstvo gostiju je duplirano u 53. minutu golom Akomaha.

Gundogan je u 60. minutu smanjio na 1:2, Pedri osam minuta kasnije postiže gol za izjednačenje.

Potpuni preokret se desio u 71. minutu kada je Baji postigao autogol.

U jeku navale Barselone da postigne i četvrti gol, desio se još jedan šokantan preokret.

Gedeš je u 84. minutu izjednačio na 3:3.

U finišu meča viđen je sporni detalj, kada je Barseloni prvo dosuđen penal u 90. minutu, a onda poništena odluka.

U devetom minutu nadoknade vremena Viljareal je preko Serlota stigao do 4:3.

Ali, ni tu nije bio kraj. U 11. minutu nadoknade gosti postižu i pet gol, a strelac je Morales.

Barselona je treća sa 44 boda, deset manje u odnosu na lidera Real.