KAKVA LUDNICA NA SENT DŽEJMS PARKU! Njukasl i Luton PODELILI BODOVE u FANSTASTIČNOM meču u kojem smo videli OSAM GOLOVA!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Njukasla i Lutona odigrali su nerešeno 4:4 (2:2) u 23. kolu Premijer lige.

Ovog vikenda na "Sent Džejms Parku" viđena je sjajna utakmica. Ljubitelji najvažnije sporedne stvari na svetu uživali su u pravom fudbalskom prazniku.

Već je u 7. minutu Njukasl stigao do svoje prve prednosti večeras preko Šona Longstafa na asistenciju Kirana Tripijea, ali je i Dubravka u 21. minutu već morao prvi put da vadi loptu iz mreže, pošto je Ošo poravnao na 1:1.

Samo dva minuta kasnije je Longstaf ponovo bio precizan, nakon velike greške gostiju, ali drugo izjednačenje Lutonu donosi Ros Barkli u 40. minutu susreta. To je ujedno bio i rezultat prvog dela igre.

U nastavku, Moris sa penala u 59. i Morison u 62. postavljaju 2:4 za Luton.

Pet minuta kasnije, Kiran Tripije vraća nadu Njukaslu, a zatim je Harvi Barns poravnao na 4:4, a kasnije će se ispostaviti - postavio konačan rezultat.

Luton je na 16. mestu sa 20 poena, a Njukasl je deveti sa 33 boda.

U narednom kolu, Luton će dočekati Šefild junajted, dok će Njukasl gostovati Notingem Forestu.