ČUKARIČKI SA IGRAČEM VIŠE SLOMIO ŽELEZNIČAR: Docić i Stojanović "okrenuli" Pančevce

SUPERLIGA

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu Železničar sa 2:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Železničar je već u 24. minutu ostao sa igračem manje na terenu pošto je Aleksandar Đorđević dobio crveni karton, ali je i pored toga na poluvreme otišao sa prednošću pošto je Dario Grgić u 44. minutu zatresao mrežu domaćeg tima.

Ipak, Čukarički je u nastavku stigao do preokreta i sva tri boda. Najpre je u Marko Docić izjednačio u 74. minutu, a potom je u 87. minutu pobedu Čukaričkom doneo Luka Stojanović.

Čukarički je zabeležio desetu pobedu u domaćem šampionatu i četvrti je na tabeli sa 35 bodova, dok je Železničar na 14. mestu sa 19 bodova.

Fudbaleri Čukaričkog u narednom kolu Super lige Srbije gostuju Crvenoj zvezdi, dok će Železničar dočekati TSC.