LOZNICA DONELA BOD IZ PAZARA: Za zeleno-bele pogađali Brazilci!

remi u derbiju

Aktuelni šampion Srbije u futsalu ekipa KMF Loznica donela je bod sa gostovanja iz Novog Pazara, gde se sinoć sastala sa istoimenom ekipom u 12. kolu Prve lige. Remijem je okončan i njihov susret u ‘’Lagatoru’’ u septembru samo što je tada bilo 1:1, a sada 2:2.

Domaćin je prvi zatresao mrežu golom Adnana Đerleka u 12. minutu da bi zeleno-beli odmah, u istom minutu, poravnali golom Eduarda Mašada. Po jedan gol na obe strane pao je i u drugom poluvremenu samo što su tada prvo poveli Lozničani. Strelac je bio drugi Brazilac u redovima gostiju, Džon Lenon, a da Loznica ne odnese ceo plen pobrinuo se Ensar Redžović koji je bio precizan pa je 2:2 bio konačan rezultat ovog meča. Posle ovog kola KMF Loznica zauzima drugo mesto na tabeli sa 25, a vrh drži Vranje sa četiri boda više.

Dve prvoplasirane ekipe u narednom kolu igraju derbi kada Loznica u ‘’Lagatoru’’ dočekuje vodeće Vranje.