MILAN PRIMIO TRI GOLA, ALI IDE U OSMINU FINALA LIGE EVROPE! Het-trik Burižoa nedovoljan Renu - Luka Jović pogodio u Francuskoj

LIGA EVROPE

Fudbaleri Milana plasirali su se u osminu finala Lige Evropa, uprkos tome što su večeras u revanšu plej-ofa izgubili na gostujućem terenu od Rena 2:3.

Milan je prošao u osminu finala pošto je u prvoj utakmici pre sedam dana na svom terenu pobedio 3:0.

Ren je večeras poveo golom koji je Benžamen Burižo postigao u 11. minutu, a izjednačio je srpski fudbaler Luka Jović u 22. minutu.

Burižo je vratio prednost domaćima u 54. minutu iz jedanaesterca, a četiri minuta kasnije izjednačio je Rafael Leao.

Pobedu Renu doneo je Burižo, novim pogotkom iz jedanaesterca u 68. minutu.

Fudbaleri Benfike takođe su se plasirali u osminu finala pošto su u revanšu plej-ofa odigrali protiv Tuluza 0:0 u Francuskoj.

U prvoj utakmici Benfika je pobedila 2:1.