ŠTA URADI, ČOVEČE?! Kriminalna greška golmana kakva se retko viđa! BLAMAŽA ZA SVA VREMENA! (VIDEO)

bundesliga

Ovo je bilo u stilu Lorisa Karijusa...

Golman Majnca Robin Zentner propisno se izblamirao na meču protiv Bajer Leverkuzena.

Popularni "Farmaceuti" savladali su 23. kolu Bundeslige ekipu Majnca rezultatom 2:1, a meč je obeležio neshvatljiv kiks golmana gostujućeg tima.

Granit Džaka doneo je prednost Leverkuzenu već u trećem minutu, međutim, Majnc je pet minuta kasnije stigao do izjednačenja.

Napadao je svim silama Bajer u nastavku, ali gosti su uspešno odolevali sve do 68. minuta kada je čuvar mreže Majnca poklonio pobedu domaćinu.

Robert Andrič uputio je udarac iz daljine, nije to bio sjajan šut, ali je Zentner ispustio loptu i ona je završila u golu.

Njegov kiks mnoge neodoljivo podseća na grešku Lorisa Karijusa u finalu Lige šampiona 2018. godine.