TSC PREŽIVEO ŽELEZNIČAR: Tim iz Bačke Topole uzeo tri boda u Pančevu, ali je i strepeo u završnici

SUPERLIGA

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Pančevu domaći Železničar 3:2, u utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Ekipa iz Bačke Topole povela je u četvrtom minutu golom Aleksandra Ćirkovića, a dva minuta kasnije igrač Železničara Evgen Pavlov zatresao je mrežu, ali je posle upotrebe VAR tehnoglogije gol poništen zbog ofsajda.

TSC je udvostručio prednost u 19. minutu golom Alekse Pejića, a domaći su u 54. minutu propustili da postignu gol, pošto je Dario Grgić promašio jedanaesterac.

Svoj drugi gol na utakmici, a treći za TSC Ćirković je postigao u 59. minutu, a do kraja utakmice domaći su postigli dva pogotka. Strahinja Jovanović bio je strelac u 61. minutu, a Aleksandar Kahvić u 89.

TSC je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 13. u prvenstvu i treći je na tabeli sa 46 bodova.

Železničar je nastavio loš niz i posle 13. poraza je pretposlednji sa 19 bodova.