FUJ - PROSTAČKI ISPAD KRISTIJANA RONALDA! Pobesneo zbog skandiranja "MESI, MESI", pa VULGARNIM gestom zgrozio svet! (VIDEO)

prekid filma

Sraman potez Kristijana Ronalda bacio je senku na trijmf Al Nasra.

Fudbaleri Al Nasra savladali su na gostovanju Al Šabab rezultatom 3:2 u 21. kolu saudijske Premijer lige, međutim, nakon meča više se pričalo o skandaloznom gestu Ronalda nego o trijumfu njegovog tima.

Naime, Portugalac je jednim vulgarnim gestom koji je napravio u finišu meča zgrozio ljubitelje fudbala širom sveta.

Domaći navijači su tokom čitavog meča provocirali Kristijana glasnim povicima "Mesi, Mesi...".

U jednom momentu Ronaldu je prekipelo, pa je odlučio da odgovori na provokaciju. Na društvenim mrežama pojavio se snimak na kom se jasno vidi kako Portugalac nakon povika vulgarno gestikulira ka tribinama.

Inače, Al Nasr je poveo upravo golom Ronalda sa bele tačke u 21. minutu meča, međutim, domaćin je na isti način izjednačio u samom finišu prvog poluvremena. U nastavku je Taliska postigao dva gola, a konačan rezultat postavio je Karlos Žunior.