SPREMA SE ZEMLJOTRES U ŠPANIJI! SUDIJA SVIRAO KRAJ DOK JE LOPTA ULAZILA U GOL?! Real i Valensija u derbiju kola podelili bodove

PRIMERA

Fudbaleri Valensije i Real Madrida odigrali su nerešeno 2:2 u derbiju 27. kola La Lige.

Ono što se desilo u poslednjem trenutku meča, nikada nije viđeno u istoriji fudbala!

Džud Belingem je poslao loptu u mrežu Valensije, igrači Reala su slavili pobedu, ali je sudija Hesus Hil Mansano svirao kraj u trenutku dok je lopta letela prema Englezu posle centaršuta Brahima Dijaza!

Istorijska sudijska odluka o kojoj će brujati svet!

Ugo Duro i Roman Jaremčuk su golovima u 27. i 30. minutu doneli Valensiji prednost od 2:0, ali je Real stigao do boda zahvaljujući Vinisijusu Žunioru.

On je najpre smanjio na 2:1 u petom minutu nadoknade u prvom poluvremenu, a potom je u 76. minutu postavio konačan rezultat.

Real je i dalje prvi na tabeli sa 66 bodova, dok je Valensija na devetoj poziciji sa 37 osvojenih bodova.

Fudbaleri Real Madrida će u narednom kolu Primere dočekati Seltu, dok će Valensija ugostiti Hetafe.