HOFENHAJM BOLJI OD VERDERA: Kapital iz prvog poluvremena bio dovoljan za tri boda

bundesliga

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su na domaćem terenu Verder iz Bremena 2:1 u utakmici 24. kola Bundelige.

Maksimilijan Bajer je postigao gol u osmom minutu za vođstvo Hofenhajma. Isti igrač je udvostručio prednost u 44. minutu.

Marij Bilter je dobio drugi žuti karton u 72. minutu, pa je Hofenhajm igrao do kraja utakmice sa igračem manje.

Konačan rezultat je postavio Skeli Alvero golom za Verder u drugom minutu sudijske nadoknade.

Hofenhajm je sedmi na tabeli Bundeslige sa 33 boda, a Verder je osmi sa 30 bodova.

U sledećem kolu Hofenhajm gostuje Ajntrahtu u Frankfurtu, dok Verder dočekuje Borusiju Dortmund.