PIKSI MORA DA GLEDA I KA AMERICI! Srpski centarfor BRILJIRA na početku sezone! Postao heroj, a umalo da bude tragičar! (VIDEO)

VRHUNSKA FORMA

Srpski fudbaler, Dejan Joveljić, nastavio je sa fantastičnom formom na početku sezone.

I u trećem kolu MLS-a je bio strelac, pa sada ima tri gola uz jednu asistenciju.

Los Anđeles Galaksi je gostovao Nešvilu, a utakmica je završena rezultatom 2:2.

Joveljić je mogao da bude tragičar svog tima, pošto u 18. minutu nije iskoristio jedanaesterac. Domaćin je u 54. minutu stigao do prednosti, a u 58. do drugog gola.

Rikard Puih je smanjio na 2:1 u 67. minutu, a konačan rezultat je postavio Srbin u 82. minutu.

U ranoj fazi seztone, Joveljić se nalazi na deobi prvog mesta liste strelaca i, ukoliko nastavi u sličnom ritmu, ozbiljno će se nametnuti selektoru Srbije Draganu Stojkoviću pred Evropsko prvenstvo u Nemačkoj.