OVO SE DESILO SAMO NEKOLIKO PUTA U ISTORIJI FUDBALA: Fudbaler Čukaričkog postigao DVA GOLA iz kornera! ČUDO NAD ČUDIMA

svaka čast

Ovo se toliko retko viđa na fudbalskim terenima...

Imamo dva remek dela i to iz Super lige Srbije. Naime, dva pogotka iz kornera postigao je Luka Adžić! To se desilo tek nekoliko puta u istoriji fudbala...

Fudbaler Čukaričkog pogodio je direktno iz kornera na meču sa Spartakom u prvom, a zatim i drugom poluvremenu! Drugi gol je još spektakularniji od prvog koji je dao ovaj nekadašnji Zvezdin đak.

Pogledajte prvu majstoriju:

00:10

Gol Čukaričkog iz kornera

Pogledajte drugi, još luđi, pogodak:

Čukarički je na taj način došao do vođstva 2:0, a zatim je tim Nenada Lalatovića napravio veliki podvig i došao do boda!

Prvo je Martinović smanjio vođstvo "brđana", a zatim i Ubiparip postavio konačnih 2:2. Gosti su imali i zicer u 90+4. minutu da odnesu u Suboticu tri boda, ali je Filipović odlično odbranio šut Todoroskog.