LAZOVIĆU PONIŠTEN GOL: Remi Kaljarija i Verone u Seriji A

Podela bodova

Fudbaleri Kaljarija odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Verone, u utakmici 30. kola Serije A.

Verona je povela u 30. minutu golom Fedrika Bonacolija, a bod domaćima obezbedio je Ibrahim Sulemana, golom u 74. minutu.

Fudbaler Verone Darko Lazović bio je strelac u 49. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije gol poništen zbog ofsajda.

Obe ekipe su deveti puta odigrale nerešeno u prvenstvu i imaju po 27 bodova, Verona zauzima 15. a Kaljari 16. mesto.

Fudbaleri Sasuola odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Udinezea.

Sasuolo je poveo golom koji je Greguar Defrel postigao u 41. minutu, a tri minuta kasnije konačan rezultat postavio je Florijan Toven.

Udineze je posle 16. remija u ligi 14. na tabeli sa 28 bodova, a Sasuolo je pretposlednji sa 24.

Ranije danas Bolonja je na svom terenu pobedila Salernitanu 3:0.

Kasnije igraju Leče - Roma i Inter - Empoli.