SPEKTAKL U SUPERLIGI - SEDAM GOLOVA I TRIJUMF ĐAVOLA: Radnički posle preokreta pobedio Čukarički

SUPERLIGA

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 4:3, u utakmici 31. kola Super lige Srbije.

Posle prve pobede u plej-ofu, a ukupno 17. od početka sezone, Radnički 1923 je četvrti na tabeli sa 53 boda, dok je tim sa Banovog brda šesti sa 48.

Radnički 1923 je poveo u šestom minutu pogotkom Matije Gluščevića, ali je Čukarički preokrenuo rezultat golovima Luke Adžića i Vinisijusa Mela u 13, odnosno 15. minutu.

Domaći tim je izjednačio u 29. minutu preko Dilana Ortisa, a novo vođstvo Čukaričkom doneo je Melo svojim drugim golom na meču, u 41. minutu.

Pobedu kragujevačkom timu u nastavku su doneli Vasilije Đurić u 56. i Pavle Ivelja u 82. minutu.

Radnički 1923 će u narednom kolu gostovati Napretku, dok će Čukarički dočekati Mladost.