SPEKTAKL U MINHENU BEZ POBEDNIKA: Još jedan TRILER u Ligi šampiona, Bajern i Real pitanje finaliste rešavaju u Madridu!

Liga šampiona

Fudbaleri Bajerna i Real Madrida odigrali su nerešeno 2:2 u Minhenu u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.

Bajern je mnogo bolje ušao u meč.

Sane je promašio zicer već u prvom minutu.

Real nije postojao na terenu u prvih 15 minuta, a ređale su se opasne situacije pred golom Madriđana.

A onda takoreći ni iz čega Real je poveo.

U 24. minutu genijalan pas u dubinu Tonija Krosa i majstorska realizacija Vinisijusa za muk u Minhenu.

Tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

U nastavku potpuna ludnica.

Bajern je za svega četiri minuta preokrenuo rezultat.

Izjednačio je Sane u 53., a Kejn iz penala u 57. minutu doneo vođstvo Bavarcima.

Bajern je potom bio u naletu, ali nije uspeo da postigne treći gol.

Real se konsolidovao, ponovom počeo da preti i golom Vinijusa sa penala u 83. minutu došao do remija i odličnog rezultata pred revanš meč u Madridu.

Revanš meč na programu je 8. maja.

U drugom polufinalu igraju Borusija Dortmund i Pari Sen Žermen. Prva utakmica igra se u sredu od 21 čas u Dortmundu.

1 / 7 Foto: Daniela Porcelli / Zuma Press / Profimedia

Drugo poluvreme:

90. minut - Završena je utakmica u Minhenu bez pobednika, odluka će pasti u Madridu.

83. minut - GOL - 2:2 - VINISIJUS!

Sada je Real dobio penal nakon starta nad Dijazom. Vinisijus ne greši, Nojer nemoćan.

79. minut- Kakva prilika za Vinisijusa koji je izbio sam ispred golmana Bajerna i fantastična intervencija Nojera.

75. minutu - Umesto Krosa i Belingema u igri su Modrić i Dijaz.

71. minut . Bajern mnogo bolji u ovim momentima, gol Reala visi u vazduhu.

Bajern

67. minut - Dve velike šanse za Bajern, najpre Kejn, a potom Dajer nakon kornera, ali Lunin brani oba puta.

65. minut - Reaguje Anćeloti u mesto Naća u igri je Kamavinga.

57. minut - GOL - 2:1 - KEJN!

Penal za Bajern, oboren je Musijala. Kejn ne greši sa bele tačke. Lopta u jednu Lunin u drugi stranu.

53. minut - GOL - 1:1 - SANE!

Primio je loptu Sane stuštio se ka šesnaestercu Madriđana i sjajnim šutem u bliži ugao matirao Lunina.

50. minut - Fantastičan šut Krosa nakon asistencije Belingema. Nojer sjajnom paradom sprečava siguran pogodak.

- Trener Bajerna Tomas Tuhel reagovao je izmenom u poluvremenu umesto Gorecke u igri je Gerero.

46. minut - Utakmica je nastavljena

Bajern Minhen

Prvo poluvreme:

45. minut - Završeno je prvo poluvreme u Minhenu.

41. minut - Odličan pokušaj Kejna iz slobodnjaka sa ivice šesnaesterca, lopta odlazi pored stative.

30. minut - Pokušava Bajern do izjednačenja, Real sve opasniji iz kontre.

24. minut - GOL - 0:1 - VINISIJUS!

Real je poveo iz prve šanse na meču. Kros je fantastično izbacio Vinisijusa, a ovaj manirom iskusnog strelca matirao Nojera.

17. minut - Real je konačno uspeo da uspostavi prividnu ravnotežu na terenu.

11. minut - Sjajan presing Bajerna, Musijala je šutirao iz izgledne situacije, ali preko gola.

6. minut - Bolji start Bajerna, stisli su Bavarci Madriđane. Probao je i Kejn.

1. minut - Bajern je već na startu vođstva! Sane se našao u izglednoj prilici i šutirao u dalji ugao, ali je Lunjin odbranio njegov udarac.

1. minut - Utakmica je počela.

Tomas Tuhel, Karlo Anćeloti

Bajern Minhen: (4-4-2) Nojer, Kimih Dajer, Kim, Mazraui, Lajmer, Gorecka, Sane, Musijala, Miler, Kejn.

Real Madrid: (4-3-3) Lunin, Vaskez, Naćo, Ridiger, Mendi, Čuameni, Kros, Valverde, Belingem, Rodrigo, Vinisijus.

Sudija: Klemon Turpan

Stadion: Alijanc Arena

Fudbaleri Bajerna dočekuju Real Madrid u prvoj polufinalnoj utakmici Lige šampiona.

Očekuje nas pravi spektakl u Minhenu i svojevrsni evropski "klasik".

Bajern koji je posle 11 godina ostao bez titule u Nemačkoj do polufinala je došao dobrim igrama na svom terenu i pobedama protiv Lacija (0:1, 3:0) i Arsenala ( 2:2, 1:0).

Real je na korak od nove titule u Španiji. Kraljevski klub u osmini finala izbacio Lajpcig (1:0, 1:1) , a potom u spektaklularnom četvrtfinalu aktuelnog prvaka Evrope Mančester siti nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca ( 3:3, 1:1).

Utakmica se igra na " Alijanc Areni u Minhenu sa početkom u 21 čas.

Revanš meč na programu je u Madridu 8. maja.