BRĐANI NE ODUSTAJU OD EVROPE! Čukarički upisao novu pobedu - Napredak pao na Banovom brdu

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu u Beogradu Napredak 2:0, u utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u trećem minutu golom Vinisijusa Mela, koji je u 45. minutu isključen posle drugog žutog kartona.

Konačan rezultat postavio je Bojica Nikčević u 57. minutu.

Beogradska ekipa je posle druge uzastopne pobede, ukupno 15. u ligi peta na tabeli sa 54 boda.

Napredak je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, ukupno 16. i osmi je na tabeli sa 39 bodova.

U sledećem kolu Čukarički će u Novom Sadu igrati protiv Vojvodine, a Napredak će dočekati Partizan.

Ranije danas Radnički 1923 je na svom terenu u Kragujevcu pobedio Mladost 3:2, a Vojvodina je istim rezultatom u Beogradu pobedila Partizan.