MILENKOVIĆ ĆE SE BORITI ZA TROFEJ: Fiorentina je PRVI FINALISTA Lige konferencija!

liga konferencija

Fudbaleri Fiorentine će druge godine u nizu igrati u finalu Lige konferencija!

Ekipa za koju nastupa Nikola Milenković je nakon pobede u Firenci u prvom meču 3:2, uspela da odoli Brižu u Belgiji 1:1.

Ličilo je na produžetke, domaćini su vodili od 20. minuta golom De Kujpera, a tako je bilo sve do 85. minuta.

Dosuđen je penal za goste, odgovornost je preuzeo Lukas Beltran koji je pogodio na opšte oduševljenje svojih saigrača.

Meč je produžen čak sedam minuta, domaći su napadali, ali je Fiorentina uspela da se odbrani.

Fiorentina će u finalu koje se igra 29. maja u Atini na stadionu AEK-a igrati protiv boljeg iz dvomeča Olimpijakos - Aston Vila.

Nikola Milenković je odigrao 90 minuta za svoj tim, a zaradio je žuti karton.