MITAR I SERGEJ ŠAMPIONI! Al Hilal na pogon srpskih majstora osvojio titulu u Saudijskoj Arabiji (VIDEO)

SAUDIJSKA ARABIJA

Fudbaleri Al Hilala novi su šampioni Saudijske Arabije!

Al Hilal je slavio nad Al Hazmeom sa 4:1 u okviru 31. kola Premijer lige Saudijske Arabije čime su zacementirali prvo mesto na tabeli.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je dva gola u šampionatu Saudijske Arabije u kojoj na svom kontu ima 26 pogodaka, dok je drugi Srbin Sergej Milinković-Savić upisao asistenciju i gol.

Aleksandar Mitrović

Srbin je sa "bele tačke" doveo svoj tim u vođstvo u 15. minutu susreta.

Drugi pogodak na ovom meču za izjednačenje postigao je Faiz Selemani.

Igrao se 39. minut kada je Ahmed Al Džuvaid postigao autogol sa 30 metara za 2:1 na semaforu.

Mitrović je na asistenciju Milinković-Savića u 3. minutu nadoknade prvog poluvremena postigao drugi pogodak, a samo tri minuta kasnije u strelce se upisao i Sergej.