Valjadolidu samo bod

Primera

Tim trenera Miroslava Đukića je odigrao samo 1:1 sa fenjerašem Espanjolom

Valjadolid je u prošlom kolu pobedio Rajo Valjekano sa 6:1, ali je sada propustio veliku priliku za novi trijumf. Tim trenera Miroslava Đukića je odigrao samo 1:1 sa fenjerašem Espanjolom, a domaći imaju mnogo razloga da žale jer su gosti u 45. minutu ostali sa igračem manje pošto je isključen Viktor Alvarez.

Ali, uspeli su da povedu preko Verdua iz penala i sve što su domači uradili je bilo da izjednače preko Oskara. Antonio Rukavina (žuti karton u 69. minutu) je odigrao ceo meč za domaće kojima je to prvi remi u sezoni.

Espanjol je nakon 3:3 protiv Bilbaoa uzeo tek drugi bod i ostaje poslednji. Hetafe je pobedio u burnom meču u Saragosi sa 1:0, a Stefan Babović je ostao ceo meč na klupi poražene ekipe. Domaći su u 9. minutu ostali sa desetoricom jer je isključen Romarik, pa u 62. i sa devetoricom (Alvaro Gonzalez) i tad su gosti iz penala i došli do pobede. Hetafe je u 84. minutu ostao bez Barada, ali je zadržao prenost.

Betis je u poslednjem subotnjem meču, golovima Paola i Kastra porazio Real Sosijedad.