Pobede Arsenala i Vigana

Premijer liga

Nerešeno igrali Reding - Fulam, Stouk - Sanderlend i Aston Vila - Norič

Fudbaleri Arsenala teže nego što se očekivalo pobedili su ekipu gradskog rivala Kvins Park Rendžera sa 1:0 (0:0), u utakmici 9. kola Premijer lige.Malo je nedostajalo da ekipa trenera Arsena Vengera, posle šokantnog poraza u Ligi šampiona od Šalkea, još jednom razočara domaće navijače. Gosti su u poslednjih deset minuta meča ušli bez defanzivca Stefana Mbije, koji je dobio direktan crveni karton, a pobedu "tobdžijama" doneo je Arteta u 84. minutu.Neverovatan meč odigran je u Redingu gde je Fulam bio nadomak pobede protiv istoimenog domaćeg kluba.Gosti su dva puta imali vođstvo, ali je Reding golom Hola Robsona - Kanua došao do boda u samom finišu susreta. Bez golova završen je meč između Stouka i Sanderlenda, dok su fudbaleri Aston Vile i Noriča odigrali nerešeno 1:1 (1:0).