ŠOU: Navijači vraćali dresove igračima Arsenala

Igrači Arsenala bacili majice u publiku misleći da nema produžetaka u Redingu

Poskidali se pre vremena!Na utakmici osmine finala Liga kupa između Redinga i Arsenala (5:7) dvojica francuskih fudbalera, Olivije Žiru i Fransis Kokelin zaneli su se i, nesvesni da su u toku produžeci, poskidali su dresove i bacili ih navijačima.Nakon što su gubili 4:0, fudbaleri Arsenala uspeli su da nadoknade razliku i u poslednjim trenucima drugog poluvremena izjednačujući gol za Arsenal (4:4) postigao je Teo Volkot. Ovo je automatski izazvalo oduševljenje i slavlje među Francuzima, koji su pod naletom emocija smetnuli s uma da se igraju produžeci pa su se razgolitili, ali im je opomena sa klupe stigla na vreme, te su od navijača dresove zatražili nazad i u nastavku utakmice rezultat su preokrenuli u svoju korist.(A. V.)