Trijumf Rome, Torino i Fiorentina podelili bodove

Serija A

U ostalim mečevima Sampdorija je slavila protiv Bolonje, dok su Kjevo i Sjena odigrali bez golova

TORINO - Fudbaleri Rome pobedili su danas Peskaru sa 1:0 (1:0), dok su Torino i Fiorentina odigrali nerešeno (2:2), u utakmicama 14. kola Serije A.

Roma je do sedme pobede u šampionatu došla na gostovanju protiv Peskare i to golom Destra u petom minutu.

Fiorentina već osam mečeva zaredom ne zna za poraz, a bod gostima ovaj put doneo je Munir El Hamadui u 84. minut, nekoliko trenutaka nakon što je ušao u igru.

Srpski reprezentativac Alen Stevanović dobio je šansu u 70 minutu, dok je Nenad Tomović presedeo meč na klupi tima iz Firence.

Važne bodove u borbi za opstanak osvojila je Đenova, koje je minimalnim rezultatom pobedila Atalantu u Bergamu.

Srpski internacionalac Boško Janković odigrao je svih 90. minuta za goste i u 15. minutu zaradio žuti karton.

Rezultati i strelci 14. kola:

Atalanta - Đenova 0:1 (Berolači 39)

Kjevo - Sijena 0:0

Peskara - Roma 0:1 (Destro 5)

Sampdorija - Bolonja 1:0 (Poli 61)

Torino - Fiorentina 2:2 (Čerči 40, Birsa 76 - Rodrigez 74. penal, El Hamadui 84)