Partizan prokockao dva gola prednosti u Subotici

Od gotovog veresija

Domaći fudbaleri za četiri minuta nadoknadili dva gola minusa i dali priliku Crvenoj zvezdi da se primakne na tri boda zaostatka
1 / 5

SUBOTICA - Fudbaleri Partizana od gotovog su napravili veresiju.

U meču 15. kola Jelen Super lige, poslednjem u ovoj godini, crno-beli su u samo četiri minuta prosuli dva gola prednosti, pa je na kraju meč završen remijem 2:2 (0:1).

Partizan je poveo golom Lazara Markovića u 13. minutu, prednost je udvostučio Marko Šćepović u 56. minutu i činilo se da će jesenji prvak lako osvojiti tri boda.

Međutim, uporni domaći fudbaleri se nisu predavali. Prvo je Nosković u 78. minutu smanjio na 1:2, da bi samo četiri minuta kasnije Bratić izjednačio na 2:2.

Po završetku meča viđene su nemile scene i višeminutno koškanje igrača. Sve je počelo u poslednjem minutu nadoknade vremena kada je Aleksandar Miljković napao Puškariću i uhvatio ga za vrat.

SPARTAK ZLATIBOR VODA - PARTIZAN 2:2 (0:1)

Strelac: Nosković 78., Bratić 82. - Lazar Marković 13., M. Šćepović 56.

Stadion: Gradski stadion, gledalaca: 8.000

Sudija: Miodrag Gogić, pomoćnici: Saša Živković, Milan Korajlija

SPARTAK ZV: Aleksić, Antonić, Bratić, G. Adamović, Puškarić, Šarac, Novaković, Kovačević, Torbica, M. Adamović, Despotović.

PARTIZAN: Petrović, Miljković, Ostojić, Ivanov, Volkov, Smiljanić, Jojić, Tomić, L. Marković, M. Šćepović, Mitrović.