Valjadolid dva puta vodio, ali izgubio od Reala

Murinjo nadigrao Đukića

Dvostruki strelac za domaći tim bio je Manučo Gonsalves, u 7. i 22. minutu, dok je dva gola za Real postigao Mesut Ezil, u 45. i 72, a prethodno je strelac za goste bio Karim Benzema u 12. minutu.

BEOGRAD - Fudbaleri Valjadolida, koji sa klupe vodi srpski trener Miroslav Đukić, dva puta su imali prednost na svom terenu protiv Real Madrida, ali su na kraju poraženi sa 3:2 u utakmici 15. kola španske Primere. Dvostruki strelac za domaći tim bio je Manučo Gonsalves, u 7. i 22. minutu, dok je dva gola za Real postigao Mesut Ezil, u 45. i 72, a prethodno je strelac za goste bio Karim Benzema u 12. minutu. Pogodak koji je Madriđanima doneo pobedu, Ezil je postigao iz slobodnog udarca sa 18 metara. Real je ovom pobedom osvojio 32. bod u prvenstvu Španije i nalazi se na trećoj poziciji.U ostalim današnjim mečevima postignuti su sledeći rezultati: Osasuna - Valensija 0:1, Sosijedad - Hetafe 1:1, Malaga - Granada 4:0. Espanjol i Sevilja igrali su u petak, 2:2.Sutra će igrati Levante - Majorka, Bilbao - Selta, Atletiko - Deportivo i Betis - Barselona. U ponedeljak će se sastati Rajo Valjekano - Saragosa.