Siti slavio protiv Njukasla

Građani lako sa Svrakama

Siti je uspeo da se oporavi od prvog poraza u šampionatu od gradskog rivala Junajteda (3:2) prošlog vikenda i opravda ulogu favorita

NJUKASL - Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su danas kao gosti ekipu Njukasla sa 3:1 (2:0), u utakmici 17. kola Premijer lige.

Strelci za goste na Sent Džejms Parku bili su Aguero u 10, Garsija u 39. i Jaja Ture u 78. minutu, dok je jedini gol za Njukasl postigao Demba Ba u 51. minutu.

Srpski reprezentativac Matija Nastasić odigrao je ceo meč za Siti, dok je Aleksandar Kolarov u 37. minutu ušao umesto povređenog Samira Nasrija.

Ipak, Manćini je pola sata pre kraja utakmice povukao Kolarova sa terena i u igru uveo napadača Džeka.