Žigić se konačno upisao u strelce

Posle više od 100 dana

Birmingem i Kristal Palas igrali su bez pobednika, 2:2

BIRMINGEM - Napadač Birmingema Nikola Žigić postigao je gol za svoj tim u utakmici 22. kola Čempionšipa protiv Kristal Palasa, koja je završena bez pobednika, 2:2.Srpski internacionalac je u igru ušao u 65. minutu, a samo minut kasnije upisao se u listu strelaca. On je tada smanjio vođstvo gostiju na 2:1. Kristal Palas je do prednosti stigao golovima Marija u 39. i 60. minutu. Domaći su uspeli da stignu do izjednačenja pogotkom Diopa u 82. minutu.Žigić je postigao treći gol ove sezone u Čempionšipa, a odigrao je tek 13 utakmicu. On se upisao u listu strelaca posle skoro četvoromesečnog posta, pošto je poslednji gol pre ovog postigao još 21. avgusta.Birmingem se nalazi tek na 19. mestu Čempionšipa sa samo 25 bodova, dok je Kristal Palas trenutno drugoplasirani sa 42 boda.