Inter pao na rimskom Olimpiku

Klose doneo pobedu

Jedini gol na meču postigao je Miroslav Klose u 82. minutu

RIM - Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na Olimpijskom stadionu u Rimu ekipu Intera sa 1:0 u derbi utakmici 17. kola italijanske Serije A.

Pored navijača Lacija, ovom rezultatu najviše će se obradovati pristalice vodećeg tima na tabeli Juventusa.

Ukoliko "Stara dama" sutra bude slavila na svom terenu protiv Atalante, uvećaće prednost u odnosu na Inter na sedam bodova.

Strelac jedinog pogotka na večerašnjoj utakmici bio je nemački veteran Miroslav Klose koji je u 82. minutu iskoristio odličnu asistenciju Stefana Maurija.

Najbolju priliku za gostujuću ekipu iz Milana propustio je Fredi Guarin koji je u 65. minutu pogodio stativu.