Juventus posle velikog preokreta pobedio Kaljari

Serija A

Kaljari je na poluvremenu imao gol prednosti, međutim Juve je velikim preokretom u nastavku došao do ubedljivog trijumfa

BEOGRAD - Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras kao gosti ekipu Kaljarija sa 3:1, u utakmici 18. kola italijanske Serije A.

Kaljari je poveo u 16. minutu golom Maurisija Pinilje iz penala, ali je potom ostao sa igračem manje pošto je kapiten Davide Astori dobio crveni karton u 65. minutu. Juventus je to iskoristio i golovima Alesandra Matrija u 75. i 91. i Mirka Vučinića u 94. minutu došao do velikog preokreta i pobede.

Kaljari je Juventus dočekao na stadionu Enio Tardini u Parmi, pošto njegov nema potrebnu bezbednosnu dozvolu. Juventus je pobedom "pobegao" drugoplasiranom Interu na 10 bodova, dok je Kaljari ostao 17. mestu.