Arteta doneo pobedu Arsenalu, Beri spasao Siti

Teško do trijumfa

Minimalne pobede Arsenala i Mančester sitija

BEOGRAD - Fudbaleri londonskog Arsenala pobedili su danas u gostima ekipu Vigana sa 1:0 utakmici 18. kola engleske Premijer lige. Jedini gol na meču postigao je Mikel Arteta u 60. minutu iz penala. Mančester siti je do trijumfa nad Redingom stigao u poslednjim trenucima meča golom Berija. Reprezentativac Srbije Matija Nastastić odigrao je svih 90 minuta za tim Roberta Manćinija.Liverpul je pregazio Fulam 4:0 golovima Škrtela u osmom, Džerarda u 36, Dauninga u 51. i Suareza u 90.Rezultati i strelci 18. kola Premijer lige:Vigan - Arsenal 0:1 (Arteta 60. penal)Mančester siti - Reding 1:0 (Beri 90+3)Njukasl - Kvins Park Rendžers 1:0 (Ameobi 81)Sautempton - Sanderlend 0:1 (Flečer 60)Totenhem - Stouk 0:0Vest Bromvič Albion - Norič 2:1 (Gera 43, Lukaku 82 - Snodgras 23)Vest Hem - Everton 1:2 (Kol 14 - Aničebe 64, Pienar 73)Liverpul - Fulam 4:0 (Škrtel 8, Džerard 36, Dauning 51, Suarez 90)Sutra:Svonsi - Mančester Junajted (14.30)Čelsi - Aston Vila (17)Prvo mesto na tabeli drži Mančester junajted sa 42 boda uz meč manje, dok je Siti drugi sa 39.