MOĆNI: Barselona hara i bez Vilanove

Pao i Valjadolid

Ekipu Barselone je sa klupe predvodio pomoćni trener Đordi Roura, dok Valjadolid trenira Miroslav Đukić

VALJADOLID - Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima ekipu Valjadolida rezultatom 3:1 u meču 17. kola španske Primere.

Pogotke za katalonski tim postigli su Ćavi Ernandez u 43, Lionel Mesi u 60. i Kristijan Erera Teljo u 90. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Havi Guera u 89. minutu. Za domaći tim ceo meč je odigrao srpski internacionalac Antonio Rukavina.Uoči početka duela oba tima izašli su sa dresovima na kojima je bila poruka upućena prvom treneru Barselone Titu Vilanovi, koji je danas izašao iz bolnice pošto je pre dva dana operisao tumor.Ekipu Barselone je predvodio pomoćni trener Đordi Roura. Na klupi Valjadolida bio je srpski stručnjak Miroslav Đukić.