TRENUTAK LUDILA: Murinjo potpuno izgubio živce

Pobesneli Murinjo

Pogledajte kako je Murinjo, na meču protiv Selte, u jednom momentu potpuno poludeo na klupi

MADRID - Trener fudbalera Reala, Žoze Murinjo, potpuno je izgubio živce jer sudija u jednom momentu nije svirao prekršaj nad Kristijanom Ronaldom.Real Madrid je bio ubedljiv u četvrtfinalu Kupa. Ubedljivo su savladali ekipu Selte rezultatom 4:0, međutim, zbog jedn sporne situacije Murinjo je "poludeo" na klupi.Krajem prvog poluvremena sjajan pas upućen je ka Ronaldu koji se nalazio u fenomenalnoj prilici za gol. Međutim, zvezda Reala je pala na ivici kaznenog prostora a sudija je odlučio da se igra nastavi. Na usporenom snimku se teško može zaključiti da li je zaista bilo kontakta.

Ramos: Sudija, ti si nitkovNišta bolji nije bio ni Ramos. On je u 72. minutu dobio žuti karton nakon što je krvnički kopačkom u bradu šutnuo protivničkog igrača, ali mu je kazna delovala prestrogo, pa je izvređao sudiju, koji ga je istog trena poslao u svlačionicu.- Ti si nitkov, ceo meč nas potkradaš. Kako te nije sramota, barabo jedna - rekao je Ramos.- Ponavljao je razne gadosti i uvrede sve dok mu nisam pokazao crveni karton - izjavio je sudija Migel Ajsa Games, tvrdeći da ga je Serhio Ramos vređao tokom celog susreta.