Čelsiju bod Bane na klupi

Premijer liga

U zaostaloj utakmici engleske Premijer lige Čelsi i Sautempton su na Stamford Birdžu podelili bodove.

Vodeći gol za "plavce" dao je Demba Ba u 25. minutu, na 2:0 povećao je Eden Azar u prvom minutu sudijske nadoknade i na poluvreme se otišlo sa pristojnim "kapitalom". Gosti se međutim nisu predali, a golove su dali Riki Lambert i Džejson Pančion.

Sve vreme na klupi Čelsija bio je Branislav Ivanović.

Čelsi sada zauzima treće mesto na tabeli sa 42 boda, 13 manje od vodećeg Mančester Junajteda, dok je Sautempton sa 22 boda na 15. poziciji, ali ima samo tri boda više od Aston Vile koja je u zoni ispadanja.