Espanjol preokretom bolji od Majorke

Primera

Preostale utakmice igraju se u subotu, nedelju i ponedeljak

Fudbaleri Espanjola savladali su Maljorku rezultatom 3:2 (1:2) posle preokreta u prvoj utakmici 20. kola španske Primere.Tim iz Barselone dobro počeo meč i poveo u 16. minutu golom Simaa Sabrose. Ipak, gosti na odmor odlaze s prednošću 2:1 nakon pogodaka Đovanija Dos Santosa i Markeza U nastavku, Espanjol pravi preokret. Najpre je Verdu izjednačio sa penala,a pobedonosni gol postigao je Baena u 83. minutu. Domaći su meč završili sa igračem manje, pošto je Rodriges dobio drugi žuti karton.

Preostale utakmice igraju se u subotu, nedelju i ponedeljak, a derbi je na programu u Valensiji za dva dana gde gostuje madridski Real.

Espanjol - Majorka 3:2 (1:2)Simao 17, Verdu 68 (pen), Baena 83 - dDs Santos 35, Markes 42