SENZACIJA: Trećeligaš Bredford u finalu Liga kupa!

Sačuvali prednost

Fudbaleri Bredford Sitija uspeli su da sačuvaju prednost iz prvog duela i plasiraju se u finale engleskog Liga kupa

BIRMINGEM - Fudbaleri trećeligaša Bredford Sitija plasirali su se u finale engleskog Liga kupa, iako su večeras u revanšu polufinala u Birmingemu izgubili sa 2:1 od domaće Aston Vile.

U prvoj utakmici, koja je odigrana 8. januara u Bredfordu, domaći tim je slavio sa 3:1.

Aston Vila je večeras dobro počela i povela preko Kristijana Bentekea u 24. minutu. Izjednačujući gol, vredan finala, postigao je Džejms Hanson u 55. minutu, a utešnu pobedu Aston Vili doneo je Andreas Vajman minut pre kraja meča.

Protivnik Bredforda u finalu Liga kupa biće bolji iz duela Svonsija i Čelsija (prvi meč 2:0).