SPREMNI ZA JUNAJTED: Real deklasirao Sevilju!

Primera

Sjajni Portugalac postigao je 20. het-trik u dresu Real Madrida

MADRID - Fudbaleri Real Madrida deklasirali su ekipu Sevilje na svom terenu, rezultatom 4:0.Na ovom meču blistao je fantastični Kristijano Ronaldo koji je postigao 20. het-trik u dresu Real Madrida!Real je poveo golom Benzeme u 18. minutu utakmice, a nakon toga na scenu je stupio fenomenalni Kristijano.Portugalac je u 26. minutu sjajnim driblingom "izbacio" svog čuvara, a zatim levicom, sa nekih 25 metara od gola Sevilje, poslao projektil u mrežu rivala za (2:0).Manje od jednog minuta trebalo je Ronaldu da na startu drugog dela meča postigne pogodak za ubedljivih 3:0. Desetak minuta kasnije usledila je nova bravura sjajnog napadača Reala. Gotovo čitav teren je sa loptom pretrčao Portugalac, zatim prosledio loptu na desnu stranu do Iguaina i nastavio da triči do gola. Argentinac je vratio u sredinu i Ronaldo rutinski smešta loptu u mrežu za 4:0.

Sevilja je do kraja meča samo uspela da ublaži poraz, Manu je postigao gol za konačnih 4:1 u korist Real Madrida.