KONAČNO: Tomić debitovao asistencijom za Genčlerbirligi

Istakao se

Genčlerbirligi je pobedio Mersin s 3:1, a Tomić je asistirao kod prvog gola

ISTANBUL - Fudbaleri Genčlerbirligija pobedili su na svom terenu ekipu Mersina 3:1 u meču 22. kola turskog šampionata.Za ekipu Genčlerbirligija debitovao je Nemanja Tomić, koji je asistirao kod prvog gola svog kluba Bjornu Fleminksu u 32. minutu. Bivši fudbaler Partizana je odlično izveo korner posle kojeg je Fleminks postigao gol Na 2:0 povisio je Durmaz u 55, a treći gol postigao je Zec u 73. Jedini strelac za goste bio je Kulio u 79. minutu sa penala. Tomić je zamenjen u 72. minutu. Za Genčlerbirligi igrali su Radosav Petrović i Duško Tošić, koji je dobio žuti karton u 90. minutu. Dejan Lekić nije bio ni na klupi za rezervne igrače. Za ekipu Mersina nastupili su srpski internacionalci Milan Stepanov i Milan Mitrović.