STUDENTI SE ŽALILI BARSI: Uzeli ste nam 1.000 evra

PISALI KATALONCIMA

Trojica studenata iz Bijeljine dobili bi 1000 evra da Đordi Alba nije u 92. minutu postigao gol za katalonskog giganta

BIJELJINA - Studenti ekonomije Ognjen Bošković, Stefan Popović i Pavle Gavrić tipovali su u kladionici da će Galatasaraj slaviti u Gelzenkirhenu rezultatom 3:2, a da će Barselona pobediti Milan sa 3:0.Da Đordi Alba u 92. minutu utakmice nije postigao pogodak za Katalonce drugari iz Bjeljine bi sada bili bogatiji za 1000 evra.Naime, oni su na pet uloženih konvertibilnih maraka, što je oko 300 dinara, mogli da osvoje 1000 evra, nisu imali sreće, pa su odlučili da se žale Kataloncima.Rešili su da pošalju mejl Barseloni, kako bi im stavili do znanja koliko bi im značio taj novac."Poslali smo im i link na kojem mogu da pogledaju koliko nas je Albin pogodak koštao. Naravno, nijednog momenta nismo želeli da vređamo bilo koga, čestitali smo im na pobedi i fantastičnoj partiji, ali se pitamo zar je baš morao da se desi i četvrti pogodak", rekao je Pavle za “24 sata“.Studenti iz Bijeljine su objasnili kako su došli na ideju da odigraju baš te rezultate."Nas trojica smo razmišljali koji bi rezultati mogli da se dese. Verovali smo u prolaz Galatasaraja i tipovali da će pobediti sa 3:2. A onda smo na tiket stavili i pobedu Barse od 3:0, i kada je Alba postigao pogodak u 92. minutu za 4:0, nismo mogli da verujemo šta se dogodilo. Sedeli smo u kafiću i pratili utakmicu i kada smo uvideli da nas jedan pogodak Galatasaraja deli od dobitka od 1.000 evra, obuzela nas je euforija. Za nas, studente, to je ogroman novac, ali onda nam je Alba raspršio snove", jadaju se drugari u nadi da će im Barselona odgovoriti na mejl.