IZBEGLI BRUKU: Portugalci se provukli u Tel Avivu

iznenađenje

Prtugal je uspeo da izvuče bod protiv Izraela, iako je do 71. minuta imao dva gola zaostatka

TEL AVIV - Fudbaleri Izraela i Portugala odigrali su nerešeno (3:3) u kvalifikacionom meču grupe F.

Portugal je dobro otvorio meč, već u drugom minutu Bruno Alves je na asistenciju Velosa zakucao loptu u mrežu domaćina. Međutim, u natavku je usledio neverovatan preokret Izraela.U 22. minutu Hemed izjednačuje rezultat, a u finišu poluvremena domaći tim stiže do potpunog preokreta. U drugom delu meča Portugal je opsedao gol Izraela, međuti, do gola prvi stižu domaći fudbaleri, strelac je bio Rami Geršon. Samo dva minuta bila su potrebna Portugalu da se oporavi od šoka i postigne gol. Ronaldo je nesebično uposlio Poštigu koji šalje loptu u mrežu.U samom finišu Koentrao je bio brži od zvižduka i donosi portugalu važan bod (3:3). Portugal se nalazi u velikim problemima, trenutno je na trećem mestu na tabeli iza Izraela i prvoplasirane Rusije.