KONAČNO: Medo Kamara se upisao u strelce!

Bivši igrač Partizana

Kamara je bio strelac jednog gola u porazu Boltona od Čarltona rezultatom 3:2

LONDON - Fudbaleri Čarltona pobedili su na svom terenu ekipu Boltona rezultatom 3:2 u meču 39. kola Čempionšipa.Bolton je poveo u četvrtom minutu golom Sordela. Na 2:0 povisio je bivši fudbaler Partizana Medo Kamara koji je odličnim šutem u 20. minutu savladao golmana Čarltona. Ovo je bio prvi gol Kamare od dolaska na Ostrvo. Kamara nije uspeo da se upiše u strelce dok je igrao za Partizan.Džekson je u 25. minutu smanjio na 2:1. Bolton je u 57. minutu ostao sa igračem manje pošto je isključen Rikets. Domaći su samo dva minuta kasnije izjednačili na 2:2 golom Dervita. Čarlton je do pobede stigao golom Kermorganta u 63. minutu sa penala. Bolton je u 90. minutu ostao sa devet igrača na teren pošto je isključen Dejvis.Bolton je osmi sa 54 boda, dok je Čarlton 14. sa 50.