Gomez davao golove na svaka dva minuta

Ekspresni het-trik

Napadač Bajerna na polufinalnom meču Kupa Nemačke protiv Volfsburga postigao tri pogotka za 360 sekundi

Tako se to radi!Napadač Bajerna Mario Gomez postigao je tri gola za samo šest minuta na susretu polufinala nemačkog kupa protiv ekipe Volfsburga - 6:1 (2:1). Centarfor Bavaraca u igru je ušao u 77. minutu, svoj prvi pogodak postigao je tri minuta kasnije, a u istim vremenskim intervalima postizao je i naredna dva.Nemački šampion trenutno ima verovatno najjači tim u klupskoj istoriji, pa su pored trijumfa u šampionatu, glavni konkurenti i za osvajanje pehara namenjenog pobedniku Kupa, dok i u Ligi šampiona imaju visoke ambicije u polufinalu protiv Barselone. Međutim, i pored superiorne igre, trener Jup Hajnkes ne želi da veliča igru svog tima, dok je maestralnu partiju reprezentativca nemačke nazvao „dobrom“.- Snaga Bajerna je jak kolektiv i moram biti zadovoljan ovako ubedljivom igrom, tim pre što smo igrali protiv veoma kvalitetnog protivnika. Postigli smo šest pogodaka, što nije nimalo lako i želim da čestitam ekipi. Što se Gomezove igre tiče, mogu reći da je bila dobra, ali odlične partije se i očekuju od njega - rekao je Hajnkes.

Najbrži het-trikovi1. Tomi Ros (Ros Kaunti) 1’33’’2. Gerd Miler (Bajern) 4’3. Robi Fauler (Engleska) 4’33’’4. David Vilja (Valensija) 5’5. Marko van Basten (Milan) 6’