DI KANIO U EUFORIJI: Nova pobeda Sanderlenda

Italijan presrećan

Pobedu Sanderlendu doneo je Sesenjon u 45. minutu

SANDERLEND - Fudbaleri Sanderlenda pobedili su na svom terenu ekipu Evertona s 1:0 u 34. kolu Premijer lige.Jedini gol na utakmici postigao je Sesenjon u 45. minutu. Ovaj gol doneo je ovacije na tribinama, a posebno je obradovao trenera Paola Di Kanija, koji je euforično proslavio gol.Arsenal je gostima nadigrao Fulam 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Per Mertezaker u 43. minutu.U ostalim današnjim mečevima 34. kola postignuti su sledeći rezultati: Svonsi - Sautempton 0:0, Kvins Park Rendžers - Stouk 0:2, Norič - Reding 2:1, Vest Bromvič - Njukasl 1:1 i Vest Hem - Vigan 2:0.U nedelju će igrati Totenhem - Mančester siti i Liverpul - Čelsi, dok će se u ponedeljak sastati Mančester junajted - Aston Vila.