POTERA ZA PARTIZANOM: Minimalac Zvezde u Borči

Novi trijumf crveno-belih

Crveno-beli su do pobede stigli golom Milunovića u 70. minutu
1 / 4

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Borči ekipu BSK-a rezultatom 1:0 u meču 24. kola Superlige Srbije.Jedini gol na utakmici postigao je Luka Milunović u 70. minutu.

Crvena zvezda je ponovo prišla Partizanu na četiri boda. Partizan je sakupio 57, a Crvena zvezda 53. Velika prilika za Asamou. Šansa za Crvenu zvezdu. Prva sporna situacija na meču. GOLL!!!! Zvezda je povela golom Milunovića.

54. minut - Bez promene rezultata u Borči49. minut - Zvezda je ušlo ofanzivno u drugih 45 minuta, dok se ekipa iz Borče uglavnom brani.46. minut - Počelo je drugo poluvremeII poluvreme45. minut - Kraj prvog poluvremena. Posle prvih 45 minuta nije bilo golova40. minut - Zvezda i dalje ima više od igre, ali bez promene rezultata34. minut - Milijaš je iz daljine pokušao da iznenadi golmana domaćih, koji je loptu odbio u polje. Lopta je došla do Mudrinskog koji je iskosa šutirao ali nije bilo promene rezultata. Nekoliko desetina sekundi kasnije Mudrinski je ponovo bio u izglednoj prilici, ali ponovo nema gola.32. minut - Nova prilika za Zvezdu. Lopta je posle dobre akcije napadačkog reda crveno-belih šutirao pored gola BSK-a

22. minut - Zvezda ima loptu više u posedu, ali bez izglednih prilika za gol15. minut - Velika prilika za Zvezdu. Mudrinski nije najbolje zahvatio loptu glavom i ona je završila pored gola.

6. minut - Milijaš je iz slobodnog udarca iskosa šutirao preko gola3. minut - Prva dobra akcija Zvezde. Milijaš je iz daljine uputio udarac ka golu BSK-a, ali je njegov udarac zaustavio golman ekipe iz Borče1. minut - Utakmica je počela

TOK UTAKMICE

Rezultati:nedeljaBSK - Crvena zvezda 0:1(Milunović 70)Sloboda - Javor 2:2(Ranđelović 27, Galvao 45p - Momčilović 15p, Radivojević 75)Jagodina - Radnički (N) 1:0(Lepović 68)Spartak - Smederevo 2:0(Despotović 60, Kovačević 69)subotaDonji Srem - Radnički 1923 2:0(Janković 52, Damjanović 63)Hajduk - Vojvodina 0:0OFK Beograd - Novi Pazar 1:0(Jovanović 74)Partizan - Rad 2:0(Ilić 8, Kojić 41)Tabela: Partizan 57, Crvena zvezda 53, Vojvodina 46, Jagodina 42, Rad 37....