TRIJUMF ATLETIKA: Nemilosrdni Falkao srušio Sevilju!

Primera

SEVILJA - Fudbaleri madridskog Atletika pobedili su u gostima ekipu Sevilje sa 1:0 u poslednjoj večerašnjoj utakmici 32. kola španske Primere.

Kao i u većini mečeva u dosadašnjem toku sezone, trijumf "jorgandžijama" doneo je najbolji strelac Radamel Falkao pogotkom u 76. minutu.

Ovo je ekipi Atletika bila tek druga pobeda u poslednjih 16 utakmica na stadionu Sančez Pishuan u Sevilji.

Rezultati i strelci:

Hetafe - Espanjol 0:2 (Verdu 37, Stuani 73)

Deportivo - Bilbao 1:1 (Gama 38 - Ljorente 44)

Osasuna - Sosijedad 0:0

Sevilja - Atletiko Madrid 0:1 (Falkao 76)

Sutra:

Selta - Saragosa

U petak:

Majorka - Rajo Valjekano 1:1 (Alfaro 12 - Piti 7)

Juče:

Granada - Valjadolid 1:1 (El Arabi 73 - Ebert 59)

Real Madrid - Betis 3:1 (Ozil 45, 90+1, Benzema 57 - Molina 73. penal)

Barselona - Levante 1:0 (Fabregas 84)

Valensija - Malaga 5:1 (Dani Pareho 25, Soldado 28, 30. penal, Kanales 31, Banega 56 - Žulio Baptista 45+1)

TABELA: Barselona 84, Real Madrid 71, Atletiko Madrid 68, Sosijedad 54, Valensija 53, Malaga 50, Betis 48, Rajo Valjekano 45, itd.