PAO VEST HEM: Siti obezbedio Ligu šampiona!

Građani slavili s 2:1

Ekipa Roberta Manćinija obezbedili direktan plasman u LŠ

MANČESTER - Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Vest Hem 2:1 u utakmici 35. kola engleske Premijer lige. "Građani" su ovom pobedom osigurali drugo mesto u prvenstvu i direktan plasman u Ligu šampiona naredne sezone. Siti je do prednosti došao u 28. minutu golom Serhija Aguera. Prednost je udvostručio Jaja Ture u 83. minutu, dok je prednost domaćina do kraja meča uspeo da umanji Endi Kerol u 94. minutu.U ostalim današnjim mečevima 35. kola Premijer lige postignuti su sledeći rezultati: Everton - Fulam, Vigan - Totenhem 2:2, Sautempton - Vest Bromvič Albion 0:3 i Stouk - Norič 1:0.U nedelju će igrati Reding - Kvins park rendžers, Čelsi - Svonsi i Arsenal - Mančester junajted. Aston Vila i Sanderlend igraće u ponedeljak.Mančester junajted je prvi sa 84 boda, dok je Siti drugi sa 71.