LUDNICA NA BERNABEU: Real srušio Đukićev Valjadolid

Goleada

MADRID - Fudbaleri madridskog Reala pobedili su večeras na svom terenu ekipu Valjadolida sa 4:3 u utakmici 34. kola španske Primere.

U meču koji su obeležili preokreti, slavio je madridski klub za koji je dva gola ponovo dao Kristijano Ronaldo.

Meč je počeo sjajno za Valjadolid koji je poveo preko Oskara u osmom minutu, a izjednačio je Mark Valijente autogolom u 26. minutu.

Usledio je gol Ronalda u 32. minutu, ali je samo pet minuta kasnije izjednačio Havi Gera.

Brazilski internacionalac Kaka je odmah na početku drugog dela utakmice doneo novu prednost Realu, a Ronaldo je u 70. minutu povisio na 4:2.

Poraz ekipe koju trenira Miroslav Đukić ublažio je Luis Sastre sjajnim golom sa distance u 87. minutu.

Rezultati i strelci:

Valensija - Osasuna 4:0 (Soldado 39, Kosta 44, Banega 60, Žonas 90. penal)

Granada - Malaga 1:0 (Igalo 28)

Real Madrid - Valjadolid 4:3 (Valijante 26. autogol, Ronaldo 32, 70, Kaka 49 - Oskar 8, Gera 35, Sastre 87)