ENGLESKA U ČUDU: Votford do pobede u 98. minutu!

Šokantan meč plej-ofa za plasman u PL

Votford je do trijumfa stigao u osmom minutu sudijske nadoknade

VOTFORD - Fudbaleri Votforda igraće u finalu plej-ofa za plasman u Premijer ligu.Votford, koji trenira Đanfranko Zola, je u polufinalu u dva meča bio bolji od Lestera. Lester je u prvom meču slavio s 1:0, dok je u revanšu bilo 3:1 za Votford.Votford je poveu u 15. minutu golom Vidre, a izjednačio je Nudžent u 19. Vidra je povisio na 2:1 u 65. minutu. Do 90. minuta nije bilo promene rezultata, a onda je viđena neviđena drama u osam minuta koliko su sudije produžile meč.Lester nije iskoristio penal u 96. minutu, ali je Knokart bio neprecizan sa bele tačke. Lester je stigla kazna dva minuta kasnije kada je Dini pogodio za 3:1 i izazvao erupciju oduševljenja domaćih navijača.

Votford će u finalu plej-ofa za plasman u Premijer ligu igrati sa boljim iz duela između Brajtona i Kristal Palasa.