AZIJSKA LIGA ŠAMPIONA: Adilson izbacio Stanojevića!

Srpski trener ispao

Bivši defanzivac Crvene zvezde glavni krivac za eliminaciju kineskog Guana

Sećate li se ovog čoveka?!Bivši trener Partizana Aleksandar Stanojević nije uspeo da se plasira u četvrtfinale Lige šampiona Azije nakon što je juče poražen u revanš meču u Seulu od istoimenog kluba rezultatom 3:1!Sudbinu trenera pekinškog Guana zagorčao je nekadašnji defanzivac Crvene zvezde, 37-godišnji Adilson, koji je Južnokorejcima doneo izjednačenje u 61. minutu, posle ranog vođstva Kineza preko Frederika Kanutea. Pošto je prvi meč završen bez golova, Stanojevićevoj ekipi odgovarao je i remi, ali je Seul preko Juha i Koha do kraja postigao još dva pogotka i plasirao se u osam najboljih klubova Azije.U poslednjih deset minuta meča u Seulu isključena su trojica igrača, Adilson u 87, Kanute sedam minuta ranije, a njegov saigrač Ćinćin u sudijskoj nadoknadi.(P. P.)